Telefón

+421 903 856 274

Email

eshop@equinesoul.sk

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota : 8:00 - 17:00

Ceny uvedené v našom cenníku sú platné odo dňa jeho zverejnenia a strácajú platnosť dňom vydania nového cenníka. Všetky ceny výrobkov sú uvedené s DPH.

Tovar bude pri zvolení osobného odberu odovzdaný kupujúcemu po zaplatení objednávky v hotovosti priamo v predajni Ekomimex, resp. bude odoslaný kuriérom buď na dobierku, alebo kuriérom po bezhotovostnej platbe vopred prostredníctvom služby TrustPay. Po predchádzajúcej dohode je možný odber na faktúru. V takomto prípade bude tovar odoslaný zákazníkovi po uhradení faktúry na účet predávajúceho.

Pri spôsobe zvolenia dopravy doručenia balíka kuriérom na dobierku bude objednaný tovar odoslaný na adresu uvedenú kupujúcim a ten ho zaplatí kuriérovi až pri jeho prevzatí. Pri zvolení spôsobu platby bezhotovostne cez službu TrustPay alebo TrustCard bude tovar po pripísaní platby na účet spoločnosti Ekomimex zaslaný kuriérom na adresu uvedenú kupujúcim bez ďalšej povinnosti platby.

Tovar môžeme zaslať kuriérskou spoločnosťou alebo zabezpečiť dopravu naším firemným vozidlom. Kupujúcemu bude tovar, ktorý je označený ako skladom doručený do 5 dní a k cene tovaru mu bude pripočítaný poplatok za kuriéra. 

V prípade nevyzdvihnutia zásielky si vyhradzuje firma Ekomimex, s.r.o. právo vyúčtovať zákazníkovi obojstranné poštovné a prepravné náklady na zásielku v plnej výške podľa cenníka našej kuriérskej služby.

Spolu s tovarom je kupujúcemu doručená aj faktúra (daňový doklad), ktorá slúži zároveň aj ako záručný list.